חדרי ישיבות מעוצבים בהתאמה אישית

מחפשים ריהוט לחדרי ישיבות? אנחנו נעזור לכם להתאים את הפתרון הטוב ביותר לחלל החדר, לצרכים המדויקים ולסגנון שלכם

ליצירת קשר:

077-9978629


אנחנו מביאים איתנו יותר מ-40 שנות מומחיות בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות, שמאפשר לנו ליצור עבורם ריהוט איכותי, ייחודי ומיוחד.

אצלנו תמצאו שולחנות לחדרי ישיבות קלאסיים למשרד, מודרניים ועכשוויים, מתוכננים ומותאמים אישית מכל היבט שהוא, כגון: עיצוב, סגנון וצורה, מידות, חומרים, גוון וצבע.

תנו לנו לעזור לכם לעצב שולחן דיונים יפהפה ופונקציונלי, ריהוט לחדר ישיבות יחיד במינו מותאם לצרכים שלכם.

עם כסאות לפי בחירתכם ועם שולחן מעוצב ומותאם אישית – תוכלו לבטא את אופי החברה ואת הסגנון שמייחד אותה.

אנחנו מתכננים חדרי ישיבות מעוצבים באיכות גבוהה ובמחירים הוגנים, ומספקים לכם רהיט עמיד לאורך שנים, עשוי מחומרים מהשורה הראשונה וגימור שמבטיח הגנה ויופי.

מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת לבצע הזמנה או לשאול כל שאלה שתרצו, נשמח לשרת אתכם באדיבות רבה ולתת מענה לכל צרכיכם.  

שולחן ישיבות הוא רכיב ריהוט חיוני בכל ארגון ובכל עסק. אפילו אם מדובר בעסק קטן או משרד בוטיק, חשוב והכרחי שיהיה לרשותכם חדר ישיבות מאורגן ומאובזר לטובת ישיבות ועדכונים צוותיים, אירועים חברתיים, כנסים, פגישות לקוחות ועוד.

ליצירת קשר:

077-9978629

חדר ישיבות מעוצב

גם אם מטרת החדר נראית ברורה מאליה מעצם שמו ׳חדר ישיבות׳, עדיין ישנם סוגים שונים של חדרים המשמשים למפגשים ולישיבות. באופן אידיאלי, חדר הישיבות המושלם אמור להתאים לסגנון ולעיסוק המרכזי של המשרד כולו. לכן, כשאתם מתכננים חדר ישיבות מעוצב קחו בחשבון את השיקולים הבאים בעיצוב חדר ישיבות:

רשמיות – אווירת המפגשים המתוכננים בחדר, אמורה להכתיב את הפורמליות הנדרשת בעיצוב החדר. ריהוט מלוטש ומודרני מאפיין חדרי ישיבות רשמיים, אבל ריהוט שכזה יהיה נוקשה מדי לפגישות יצירתיות לא רשמיות, שבהן עשוי להתאים ריהוט מפנק ורך יותר.

צבע – לצבע יש השפעה עצומה. צבע החדר משפיע על התחושה, ויש לו הקשרים פסיכולוגיים משמעותיים. לדוגמה, ריהוט בצבע אדום, שהוא צבע נועז, שמתאים לחדר ישיבות המיועד למפגשים עם לקוחות פוטנציאליים. ריהוט בצבעים בהירים, לעומת זאת, עשוי להתאים יותר לחדר ישיבות המשמש לסיעור מוחות יצירתי.

תאורה – אף אחד לא אוהב לקיים פגישות בחלל חשוך. חדר הישיבות שלכם אמור להיות מואר בתאורה עילית פרקטית, ובמידת האפשר עדיף אור טבעי שמעניק יותר פתיחות ואווריריות.

תדמית החברה – עיצוב חדר הישיבות אמור להתאים לתדמית החברה שלכם. איזו תחושה אתם רוצים שתהיה לאנשים כשהם נכנסים לחדר? חדר ישיבות צריך להזכיר לאנשים את החזון של החברה שלכם, במיוחד כשאתם עובדים על כיוונים או מיזמים חדשים.

מכשירים אלקטרוניים – עיצוב חדר הישיבות צריך לקחת בחשבון את הצרכים שלכם, כמו טלפון, מחשב, מסך גדול ומקרן.

איך בוחרים שולחן דיונים מתאים?

התשובה לשאלה זו היא בעלת חשיבות עליונה, בהתחשב בכך שבחדר הישיבות מתבצע התכנון האסטרטגי ומתקבלות בו החלטות חשובות המשפיעות על החברה.

חדר ישיבות מעוצב יכול להקל על דיונים חשובים ולהוות מקור לרעיונות ולפגישות יעילות עם לקוחות, ספקים, צוות הניהול או העובדים.

שולחן דיונים הוא המרכיב העיקרי בריהוט של חדר הישיבות, והבחירה בשולחן המתאים ביותר לצרכים שלכם אינה משימה פשוטה, בעיקר בגלל המגוון הגדול של שולחנות.

יש כמה שיקולים שכדאי לקחת בחשבון כדי לבחור בשולחן הדיונים הנכון ביותר למשרד שלכם:

גודל שולחן הדיונים ומספר הכיסאות – בחרו בשולחן מתאים לגודל החדר. בדקו אם אנשים יוכלו להתיישב ולקום בנוחות מהכיסאות, ואם יוכלו לנוע בנוחות בחלל החדר. בסופו של דבר גודל השולחן המתאים לחדר, יקבע גם את מספר הכיסאות שתוכלו להניח סביבו.

צורת שולחן הדיונים – לאחר בחירת גודל השולחן תוכלו לבחון את צורת השולחן שלכם. תוכלו לבחור בשולחן בצורות שונות כמו אליפסה, ריבוע, מלבן ועוד.