שולחנות עמידה מתכווננים (שולחנות חשמליים)

ליצירת קשר:

077-9978629

השולחנות המתכווננים של חברת סמייל אופיס מגיעים עם 2 מנועים.

עלייה וירידה חשמלית בלחיצת כפתור ובנוסף 4 מצבי זכרון הניתנים לקביעה ע"י המשתמש.

משטח העבודה מיוצר בהתאמה אישית, במגוון מידות, צבעים וסוגי חומרים.

המוצר מגיע עם 5 שנות אחריות מלאה.שולחנות מתכווננים

שולחנות עבודה מתכווננים הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים הבולטים בענף הריהוט המשרדי האורגונומי, המתייחס להנדסת אנוש ותומך בבריאות העובדים. לכן, לא פלא שיותר ויותר משרדים החלו להבין את חשיבותו של הריהוט המשרדי. אנחנו, בסמייל אופיס, לקחנו את הנושא צעד אחד קדימה.

בנוסף ליתרונות הרבים של שולחנות עבודה, שולחן עבודה מתכוונן מסוגל לעבור במלואו מגובה של עבודה בישיבה לגובה של עבודה בעמידה.

אמנם ישנם סוגים שונים של שולחנות עמידה, אבל אם אתם מחפשים את השולחן שיאפשר לכם לעבור בקלות מעבודה בישיבה לעבודה בעמידה, שולחן חשמלי המופעל בלחיצת כפתור, הוא האופציה הפופולרית ביותר. הנה אחת הדוגמאות שתמצאו אצלנו:

שולחן מתכוונן מסוג  Stand Up WHITE – הוא שולחן חשמלי מתכוונן סופר איכותי, עם 2 מנועים, צג דיגיטלי אלקטרוני ומשטח עבודה מותאם אישית. השולחן מציע 4 מצבי זיכרון שתוכלו לקבע לעצמכם לפי הגבהים המתאימים לכם. בנוסף, תוכלו לבחור את גוון השולחן המתאים לכם, כמו Black או White.

שולחן מתכוונן לגובה

ידוע שישיבה ממושכת מזיקה לבריאות. המרת שולחן העבודה בתחנת עבודה בעמידה, יכולה לשמור על הבריאות, למנוע בעיות וכאבים באזורי הגב והכתפיים, ולשפר את תחושת שביעות הרצון מיום העבודה. לא לשכוח להתאים כסאות עבודה אורטופדיים לישיבה ממושכת

ישנם דגמים שונים של שולחנות שגם מתכווננים בדרכים שונות. כדי לבחור בשולחן מתכוונן לגובה שמתאים לצרכים שלכם, יש כמה פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון:

טווח הגובה – הטווח האופטימלי אליו אפשר להרים את משטח השולחן תלוי בגובה ובצרכים של האדם המשתמש בשולחן העבודה. אם בשולחן העמידה משתמש יותר מאדם אחד, רצוי לבחור בשולחן עם טווח גובה מקסימלי.

רוחב המשטח – רוב האנשים רוצים שטח שולחן גדול מספיק לניירת ולציוד המשרדי שלהם. אם זו לא בעיה עבורכם, אפשר לבחור במשטח צר יותר.

רעש – חשוב לבדוק אם מנגנון הרמת משטח השולחן רועש ומפריע. כאשר השולחן רועש כשמרימים אותו, יש עובדים שיעדיפו לא להשתמש בתכונה זו כדי לא להפריע לעמיתים.

קלות התנועה – ישנן דרכים שונות להגבהת שולחן העבודה ולהנמכתו, החל מהפעלה ידנית ועד להפעלה חשמלית או פניאומטית. שני הסוגים האחרונים הם היעילים, השקטים והקלים ביותר לשימוש.

מהירות – בדקו באיזו מהירות השולחן עולה ויורד. ככול שהמהירות גבוהה יותר כך אנשים מרבים לעבור לעבודה לסירוגין מישיבה לעמידה ולהיפך.

חשמל –  כשאתם בוחרים בשולחן מתכוונן הפועל על חשמל, וודאו שליד השולחן במקום העבודה, יש גישה נוחה לשקע חשמלי.

סביבת עבודה ארגונומית 

תאמינו או לא, סביבת עבודה ארגונומית יכולה להקל על העבודה ולשמור על הבריאות. וכך, בלי קשר לסוג הענף או לגודל החברה שלכם, השימוש בריהוט שמותאם אישית לעובד, כמו שולחן עבודה מתכוונן, יכול לעזור להגביר את תפוקת העבודה ולמנוע בעיות בריאותיות רבות.

ריהוט ארגונומי מגן על העובדים מפני הסכנות הבריאותיות שיוצרת הישיבה הממושכת ליד שולחן העבודה, ואגב כך מציע נוחות שמגבירה את שביעות הרצון מעלה את המורל ומשפרת את התפוקה והמוטיבציה.

בין אם אתם מחפשים כסאות משרדיים, או שולחנות מתכווננים, מוזמנים להגיע אלינו למצוא את הפתרון הטוב ביותר לריהוט ידידותי, איכותי ובריאותי למשרד שלכם.