שולחנות עמידה מתכווננים (שולחנות חשמליים)

השולחנות המתכווננים של חברת סמייל אופיס מגיעים עם 2 מנועים.

עלייה וירידה חשמלית בלחיצת כפתור ובנוסף 4 מצבי זכרון הניתנים לקביעה ע"י המשתמש.

משטח העבודה מיוצר בהתאמה אישית, במגוון מידות, צבעים וסוגי חומרים.

המוצר מגיע עם 5 שנות אחריות מלאה.


שולחנות מתכווננים

שולחנות עבודה מתכווננים הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים הבולטים בענף הריהוט המשרדי האורגונומי, המתייחס להנדסת אנוש ותומך בבריאות העובדים. לכן, לא פלא שיותר ויותר משרדים החלו להבין את חשיבותו של הריהוט המשרדי. אנחנו, בסמייל אופיס, לקחנו את הנושא צעד אחד קדימה.

שולחן עבודה מתכוונן מסוגל לעבור במלואו מגובה של עבודה בישיבה לגובה של עבודה בעמידה.

אמנם ישנם סוגים שונים של שולחנות עמידה, אבל אם אתם מחפשים את השולחן שיאפשר לכם לעבור בקלות מעבודה בישיבה לעבודה בעמידה, שולחן חשמלי המופעל בלחיצת כפתור, הוא האופציה הפופולרית ביותר. הנה אחת הדוגמאות שתמצאו אצלנו:

שולחן מתכוונן מסוג  Stand Up WHITE – הוא שולחן חשמלי מתכוונן סופר איכותי, עם 2 מנועים, צג דיגיטלי אלקטרוני ומשטח עבודה מותאם אישית. השולחן מציע 4 מצבי זיכרון שתוכלו לקבע לעצמכם לפי הגבהים המתאימים לכם. בנוסף, תוכלו לבחור את גוון השולחן המתאים לכם, כמו Black או White.

סביבת עבודה ארגונומית 

תאמינו או לא, סביבת עבודה ארגונומית יכולה להקל על העבודה ולשמור על הבריאות. וכך, בלי קשר לסוג הענף או לגודל החברה שלכם, השימוש בריהוט שמותאם אישית לעובד, כמו שולחן עבודה מתכוונן, יכול לעזור להגביר את תפוקת העבודה ולמנוע בעיות בריאותיות רבות.

ריהוט ארגונומי מגן על העובדים מפני הסכנות הבריאותיות שיוצרת הישיבה הממושכת ליד שולחן העבודה, ואגב כך מציע נוחות שמגבירה את שביעות הרצון מעלה את המורל ומשפרת את התפוקה והמוטיבציה.

בין אם אתם מחפשים כסאות משרדיים, או שולחנות מתכווננים, מוזמנים להגיע אלינו למצוא את הפתרון הטוב ביותר לריהוט ידידותי, איכותי ובריאותי למשרד שלכם.